svíčka v misce "Císařská chryzantéma"
Nechte svůj domov i na podzim rozkvést...
Nechte svůj domov prozářit čistým plamínkem s nádechem Japonska...
Detailní popis produktu
Keramický miska s ruční malbou inspirovanou chryzantémou. V Japonsku je chryzantéma symbolem císaře a císařské rodiny. Pro tuto kolekci jsem si vybrala žluto-oranžovou variaci květů, která je i na císařské pečeti.
Po vysvícení svíčky lze hrneček po důkladném vymytí dál používat. V Praze, Lysé nad Labem a Milovicích nabízíme službu "cykličnost" svíček. Za menší poplatek svícen po vypálení svíčky vyčistíme a znovu naplníme voskem s knotem.
Výška misky je 6 cm, horní průměr má 11 cm. Keramika není nová, ale získala jsem ji od příbuzných, kteří pro ni neměli využití.
Keramika je dekorována originální ruční malbou, které byla vypálena v keramické peci na 1060 °C.
Keramiku lze po vypálení svíčky mýt v myčce nádobí.
Svíčka je ze sojového vosku a není parfémovaná. Neobsahuje žádné živočišné produkty, palmový vosk ani žádné pesticidy, herbicidy a toxické materiály. Při hoření nevylučuje žádné škodlivé látky a doba hoření je delší až o 50 % než u parafinových svíček.
Staré nebo částečně použité svíčky mohou být znovu přetaveny a vosk může být znovu použit.
Doplňkové parametry
Kategorie: | svíčky v porcelánu |
---|---|
Záruka: | 2 roky |
Hmotnost: | 0.7 kg |
Položka byla vyprodána… |