Právě probíhá sezóna festivalů, kterých se HA-NA-MI účastní. Proto je zde méně výrobků skladem než obvykle. Jak nejrychleji získat to, co čem vaše srdce touží? Napište mi zprávu a domluvíme se. Míša

Kdo se skrývá za HA-NA-MI

hlavicka emailu

harmony - natural - mind / harmonie - příroda - vědomí

České rozkvetlé doplňky s nádechem Japonska

20200717_220717

MÍŠA (vlevo)

Mám vystudovanou architekturu na ČVUT v Praze a projektováním se zabývám na částečný úvazek. Při druhé mateřské dovolené jsem si začala pro radost malovat. Nejdřív stěny dětských pokojíčků, ale postupně se přidal porcelán, sklo, hedvábí, dřevo a další. Stále ale v rámci koníčku. Až teprve po narození třetího dítka jsem si začala víc a víc uvědomovat, že bych se malování chtěla věnovat víc profesionálně. A tak se postupně za pomoci mojí sestry začalo rodit HA-NA-MI.

Mám ráda Japonsko, jeho architekturu, umění, zahrady (!), ale i komiksy a kreslené seriály. Baví mě hrát na piano, amatérsky zahradničit a vymýšlet dětem nejrůznější aktivity.

Domácnost, ve které se pohybuji, čítá moji maličkost, úžasného manžela, 3 perfektní kluky jako buky, 2 kočky a šneka Bleska. Naše rodina směřuje malými krůčky k Zero Waste, non-toxic a také je car-free.

 TERKA (vpravo)

Jsem vyučená dámská krejčová, ale nikdy jsem se tím bohužel neživila. K šití jsem se vrátila až na mateřské dovolené, kdy jsem začala víc šít pro rodinu a známé (nejvíc asi hnízdečka pro miminka, oblečení na děti, dárkové pytlíčky). Mimo toho jsem se zabývala i paličkováním, malováním na hedvábí nebo gravírováním. Teď bych se ráda vrátila víc ke krejčovině, a to právě v rámci naší HA-NA-MI.

Ráda hraju kuželky, na flétnu a trávím čas se svojí širokou rodinou.

Doma mám hodného manžela, syna a dceru, psa a slepice.

Tady můžete omrknout naše novinky.