24. 6. - 11. 7. nebudu odesílat objednávky z důvodu dovolené. Vše budu expedovat postupně do svém návratu. Děkuji za pochopení. Míša

náhrdelník "Ptáček na sakuře" růženín

 Ozdobte se naším modřínkem a kvítky sakury...

550 Kč
Dostupnost: Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Kód: 4696
náhrdelník "Ptáček na sakuře" růženín
náhredlník růženín Ptáček na sakuře
Dárkové balení Ručně malované

Detailní popis produktu

Ručně malovaný růženín inspirovaný japonskou dřevořezbou ptáčka na sakuře z 19. století, která je ve sbírkách Národní galerie v Praze.

Velikost donutu z minerálu je 30 mm. 

Saténová šňůrka má posuvné vázání. Velikost šňůrky si můžete navolit cca mezi 50 - 80 cm.

Náhrdelník je zabalený v dárkové krabičce.

Minerál je ručně malován kvalitními zdravotně nezávadnými vypalovacími barvami. Výrobek je malován ručně, proto se motiv může mírně lišit od fotografie.
 

Růženín je kámen nesobecké lásky, probouzí v nás cit přátelství a mírnost. Nesmělým milencům pomáhá projevit své utajované pocity. Otevírá srdce a smysly všem krásným věcem, které nás obklopují. Růženín také prohlubuje naši vnímavost k umění, které probouzí naší fantazii, tvořivost a inspiraci. Učí nás větší trpělivosti při komunikaci s lidmi a při řešení problémů, díky tomu dojdeme k našemu cíli nejbezpečnější cestou. Dodává nám trpělivost věnovat pozornost odlišným názorům k rozšíření našich obzorů. Růženín nás provází jako strážný anděl. Chrání nás před vším špatným a hrubým. Prohlubuje meditaci, otevírá naše srdce nadsmyslové lásce.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Šperky
Záruka: 2 roky
motiv: sakura, ptáček
barva: černá, růžová, modrá
výrobek: přívěsek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: