Při nákupu alespoň 2 jednotlivých vánočních ozdob využijte slevu 10% při zadání kódu: OZDOBY. Hezký předvánoční čas! Nově sleva platí i na nákup Sad vánočních ozdob :)

sada vánočních ozdob "Ráno pod sakurou" se zvonečkem

Neohodnoceno

Nechte svůj domov rozkvést v japonském stylu! ... i o Vánocích

Věnujte dárek s nádechem japonské zahrady...

690 Kč
Dostupnost: Skladem (1 sada)
Kód: 4602
sada vánočních ozdob "Ráno pod sakurou" se zvonečkem
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Sada vánočních ozdob v dárkovém balení s motivem inspirovaným sakury

Sada obsahuje:

ručně malovaný zvoneček z čirého českého skla o výšce 7 cm s barevnou stužkou

mizuhiki přívěsek ve tvaru věnce o průměru cca 4 cm (karabinku můžete nahradit stužkou a použít jako dekoraci na stromeček)

kanzashi vločka, průměr cca 8 cm, s poutkem na zavěšení

Origami hvězdička  s poutkem k zavěšení, vytvořená z japonského washi papíru

dárková krabička

 

Zvoneček je namalovaný kvalitními zdravotně nezávadnými barvami.

Přívěsek (i na klíče) je vyroben tradiční japonskou technikou mizuhiki, což je vázání uzlů ze speciálních papírových šlahounů. Díky použitému materiálu je přívěsek lehký a odolný i vůči vodě. Protože uzel se sám od sebe nerozváže, tak symbolizuje celoživotní pouto, přátelství, náklonnost apod. a věří se, že nositeli přinese štěstí a ochranu před zlem. Přívěsek vyrobila česká tvůrkyně tvořící pod značkou Capi.mizuhiki.

Vánoční ozdoba ve tvaru vločky z látkových stužek, která byla vyrobená japonskou tradiční technikou kanzashi. Ozdoba je opatřena poutkem na zavěšení a doplněna korálky a bižuterními komponenty. Vločku vyrobila česká tvůrkyně tvořící pod značkou Ayu-kanzashi.

Hvězdička je vytvořená technikou origami z washi papíru dovezeného z Japonska. Je opatřena několika vrstvami laku. Vzhledem k vzoru washi papíru je každá hvězdička drobně odlišná a tudíž vždy originální. Hvězdičku vyrobila česká tvůrkyně tvořící pod značkou Dárky u jeřába.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sady vánočních dekorací
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg