Při nákupu alespoň 2 jednotlivých vánočních ozdob využijte slevu 10% při zadání kódu: OZDOBY. Hezký předvánoční čas! Nově sleva platí i na nákup Sad vánočních ozdob :)

sada pro minimalisty "Origami štěně" tyrkysová

Neohodnoceno

Origami, které není z papíru ....

Každý den káva nebo čaj v japonském stylu...

Věnujte dárek vašemu minimalistovi...

 

 

 

550 Kč
Dostupnost: Skladem (1 sada)
Kód: 4424
sada pro minimalisty "Origami štěně" tyrkysová
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Dárková sada s mojí autorskou grafikou inspirovanou tradičním japonským origami. Grafika vychází z reálné papírové skládanky.

Sada obsahuje:

ručně dekorovaný hrneček

záložka do knížky

mizuhiki přívěsek o délce cca 3,5 cm

dárkové balení (celofánový pytlík a ozdobná mašle)

 

Objem hrnečku je 380 ml a je z českého porcelánu. Porcelán je ručně dekorován autorskou grafikou, která byla vypálena v keramické peci na 820 °C. Hrneček lze mýt v myčce nádobí a používat v mikrovlnné troubě.

Jsem levák a nikdy nevím, kam obrázek nejlépe umístit, abychom si ho užili i my, leváci (i když jsme v menšině). Proto má hrneček obrázek i na druhé straně.

Záložka je zalaminovaná, aby se předešlo poškození.

Přívěsek na klíče je vyroben tradiční japonskou technikou mizuhiki, což je vázání uzlů ze speciálních papírových šlahounů. Díky použitému materiálu je přívěsek lehký a odolný i vůči vodě. Protože uzel se sám od sebe nerozváže, tak symbolizuje celoživotní pouto, přátelství, náklonnost apod. a věří se, že nositeli přinese štěstí a ochranu před zlem.

 


 

Doplňkové parametry

Kategorie: Porcelán
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg